| 468 | 2025 | Любомир ВаньовПровалът е много хубаво нещо, защото е урок! | | “Винаги съм бил предприемчив от малък и съм опитвал всякакви различни неща, които са ми правили смисъл през това време.” |
“Това, което ние правим, е че консолидираме всички продукти и услуги в една платформа, за да пестим време, нерви и ресурси на учители и директори.” |
“Провалът е много хубаво нещо, защото е урок – накрая на деня не е нищо срамно или лошо.” |
“Трябва да качим образованието като ценност на пиедестал – то прави промяната, разликата и не е просто защото трябва, а защото има стойност.” |
“Вярвайте в себе си задължително, защото ако вие не вярвате в себе си, няма кой друг да повярва във вас.”
| Мисленето - Даниел Канеман
Superforecasting - Филип Тетлок
Thinking in Bets - Ани Дюк
The Hard Thing About Hard Things - Бен Хоровиц
Sapiens. Кратка история на човечеството - Ювал Ноа Харари | |